Schoolzaalvoetbal

PROGRAMMA SCHOOLZAALVOETBALTOERNOOI 2019

Maandag 30 december 2019

Poule indeling meiden

Poule B
1. De Spinmolen
2. St. Petrusschool A
3. St. Petrusschool B
4. St. Petrusschool C
5. De Blokwhere

Programma/Uitslag
10.00-10.10 hal 2 B De Spinmolen – St. Petrusschool C
10.12-10.22 hal 2 B St. Petrusschool A – St. Petrusschool B
10.24-10.34 hal 2 B De Blokwhere – St. Petrusschool B
10.36-10.46 hal 2 B De Spinmolen – St. Petrusschool A
10.48-10.58 hal 2 B St. Petrusschool C – St. Petrusschool A
11.00-11.10 hal 2 B De Blokwhere – De Spinmolen
11.12-11.22 hal 2 B St. Petrusschool B – De Spinmolen
11.24-11.34 hal 2 B St. Petrusschool C – De Blokwhere
11.36-11.46 hal 2 B St. Petrusschool A – De Blokwhere
11.48-11.58 hal 2 B St. Petrusschool B – St. Petrusschool C

Eindstand:
1.
2.
3.

Beste speelster:
Beste keepster:

Maandag 30 december 2019

Poule indeling jongens groep 6

Poule A
1. ’t Kofschip
2. St. Petrusschool A
3. De Springplank
4. St. Petrusschool B
5. J.F. Kennedyschool
6. De Spinmolen

Programma/Uitslag
09.00-09.10 hal 1 A ’t Kofschip – De Spinmolen
09.12-09.22 hal 1 A St. Petrusschool A – J.F. Kennedyschool
09.24-09.34 hal 1 A De Sprinplank – St. Petrusschool B
09.36-09.46 hal 1 A ’t Kofschip – J.F. Kennedyschool
09.48-09.58 hal 1 A De Spinmolen – St. Petrusschool B
10.00-10.10 hal 1 A St. Petrusschool A – De Springplank
10.12-10.22 hal 1 A ’t Kofschip – St. Petrusschool B
10.24-10.34 hal 1 A J.F. Kennedyschool – De Springplank
10.36-10.46 hal 1 A De Spinmolen – St. Petrusschool A
10.48-10.58 hal 1 A ’t Kofschip – De Springplank
11.00-11.10 hal 1 A St. Petrusschool B – St. Petrusschool A
11.12-11.22 hal 1 A J.F. Kennedyschool – De Spinmolen
11.24-11.34 hal 1 A ’t Kofschip – St. Petrusschool A
11.36-11.46 hal 1 A De Springplank – De Spinmolen
11.48-11.48 hal 1 A St. Petrusschool B – J.F. Kennedyschool

Eindstand:
1.
2.
3.

Beste speler:
Beste keeper:

Maandag 30 december 2019

Poule indeling jongens groep 5

Poule C
1. De Blokwhere
2. St. Nicolaasschool
3. De Springplank A
4. St. Petrusschool A

Poule D
1. De Springplank B
2. De Spinmolen
3. St. Petrusschool B
4. J.F. Kennedyschool

Programma/Uitslag
13.30-13.43 hal 1 C De Springplank A – De Blokwhere
13.30-13.43 hal 2 D St. Petrusschool B – De Springplank B
13.45-13.58 hal 1 C St. Petrusschool A – St. Nicolaasschool
13.45-13.58 hal 2 D J.F. Kennedyschool – De Spinmolen
14.00-14.13 hal 1 C St. Nicolaasschool – De Springplank A
14.00-14.13 hal 2 D De Spinmolen – St. Petrusschool B
14.15-14.28 hal 1 C De Blokwhere – St. Petrusschool A
14.15-14.28 hal 2 D De Springplank B – J.F.  Kennedyschool
14.30-14.43 hal 1 C De Blokwhere – St. Nicolaasschool
14.30-14.43 hal 2 D De Springplank B – De Spinmolen
14.45-14.58 hal 1 C De Springplank A – St. Petrusschool A
14.45-14.58 hal 2 D St. Petrusschool B – J.F. Kennedyschool

Kruisfinales
15.15-15.28 hal 1 X Nummer 1 C  – Nummer 2 D
15.15-15.28 hal 2 Y Nummer 1 D – Nummer 2 C

Kleine en grote finale
15.45-15.58 hal 1 Kleine finale 3e en 4e plaats: Verliezer X – Verliezer Y
16.00-16.13 hal 1 Finale: Winnaar X – Winnaar Y

Eindstand:
1.
2.
3.
4.

Beste speler:
Beste keeper:

Dinsdag 31 december 2019

Poule indeling jongens groep 7

Poule A
1. St. Jozefschool
2. De Springplank
3. St. Petrusschool A
4. St. Petrusschool B
5. De Blokwhere

Programma/Uitslag
10.00-10.10 hal 2 A St. Jozefschool – St. Petrusschool B
10.12-10.22 hal 2 A De Springplank – St. Petruschool A
10.24-10.34 hal 2 A De Blokwhere – St. Petruschool A
10.36-10.46 hal 2 A St. Jozefschool – De Springplank
10.48-10.58 hal 2 A St. Petrusschool B – De Springplank
11.00-11.10 hal 2 A De Blokwhere – St. Jozefschool
11.12-11.22 hal 2 A St. Petrusschool A – St. Jozefschool
11.24-11.34 hal 2 A St. Petrusschool B – De Blokwhere
11.36-11.46 hal 2 A De Springplank – De Blokwhere
11.48-11.58 hal 2 A St. Petrusschool A – St. Petrusschool B

Eindstand:
1.
2.
3.

Beste speler:
Beste keeper:

Dinsdag 31 december 2019

Poule indeling jongens groep 8

Poule B
1. ’t Kofschip
2. St. Nicolaasschool
3. De Springplank
4. St. Petrusschool A
5. St. Petrusschool B
6. De Blokwhere

Programma/Uitslag hal 1
09.30-09.38 hal 1 B ’t Kofschip – De Blokwhere
09.40-09.48 hal 1 B St. Nicolaasschool – St. Petrusschool B
09.50-09.58 hal 1 B De Springplank – St. Petrusschool A
10.00-10.08 hal 1 B ’t Kofschip – St. Petrusschool B
10.10-10.18 hal 1 B De Blokwhere – St. Petrusschool A
10.20-10.28 hal 1 B St. Nicolaasschool – De Springplank
10.30-10.38 hal 1 B ’t Kofschip – St. Petrusschool A
10.40-10.48 hal 1 B St. Petrusschool B – De Springplank
10.50-10.58 hal 1 B De Blokwhere – St. Nicolaasschool
11.00-11.08 hal 1 B ’t Kofschip – De Springplank
11.10-11.18 hal 1 B St. Petrusschool A – St. Nicolaasschool
11.20-11.28 hal 1 B St. Petrusschool B – De Blokwhere
11.30-11.38 hal 1 B ’t Kofschip – St. Nicolaasschool
11.40-11.48 hal 1 B De Springplank – De Blokwhere
11.50-11.58 hal 1 B St. Petrusschool A – St. Petrusschool B

Eindstand:
1.
2.
3.

Beste speler:
Beste keeper:

Winnaar wisselbokaal schoolzaalvoetbaltoernooi basisscholen Volendam 2019: